Zaloguj się:

Pozycjonowanie stron

Rynek e-commerce nieustannie się rozwija, jest to wynikiem coraz częstszego poszukiwania przez użytkowników w sieci interesujących ich usług oraz produktów. Jednak stworzenie sklepu www czy też strony internetowej to nie wszystko, do pełni sukcesu potrzebne jest pozycjonowanie strony www. Jest to sposób dzięki któremu dana domena możne znaleźć się na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania na frazy powiązane z branżą. Dzięki takiemu sposobowi, małe przedsiębiorstwo jest w stanie wyrównać swoje szanse z ogromnymi firmami na rynku, a duże przedsiębiorstwa mogą zapewnić sobie jeszcze silniejszą pozycję na rynku.

Proponujemy pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google na najlepszych warunkach. Na czym to polega? To bardzo proste, wykonujemy serię precyzyjnie zaplanowanych zabiegów, powodujących wzrost pozycji domeny, czyli Państwa strona internetowa będzie po określonym czasie znajdowała się w topie wyników wyszukiwania dla wybranego słowa kluczowego. Oczywiście ceny różnią się w zależności od ich budowy, konkurencji na rynku, oraz czy jest to fraza ogólna, lokalna czy personalizowana.

Oferujemy różnego rodzaju opcje pozycjonowania, tak aby model współpracy odpowiadał każdemu klientowi, zgodnie z charakterem jego przedsiębiorstwa, jego strategii działania oraz klientów docelowych. Mamy przygotowane dwie możliwości pozycjonowania, po wybraniu jednej z metod, jest ona indywidualnie przystosowywana do potrzeb klienta.

Pierwsza metoda to pozycjonowanie klasyczne, które polega na przeprowadzaniu precyzyjnych działań, które dotyczą ogólnych słów kluczowych (przykład: meble, kredyty, telefony komórkowe). Pozycjonowanie klasyczne pozwala na znalezienie potencjalnego nabywcy, mimo bardzo dużej konkurencji w sieci. Dzięki temu, pozycja firmy będzie solidnie ugruntowana, i bardzo wielu użytkowników trafi na Państwa markę dzięki czemu zostanie zapamiętana i ludzie będą na pewno wracać do znanej im marki.

Druga metoda to pozycjonowanie longtail, tzw. pozycjonowanie szerokie, które obejmuje bardzo dużą ilość rozbudowanych słów kluczowych używając przy tym np. rozmiarów, konkretnej nazwy przedmiotu, czy też marki. Jest to metoda, która najlepiej sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, gdzie użytkownik trafia bezpośrednio na produkt którego szukał (przykład frazy -słuchawki do telefonu Samsung galaxy s3). Jest to dużo fraz, które ze względu na mniejszą konkurencję są tańsze.

Proponujemy także scalanie modeli świadczonych usług pozycjonowania. Ponadto, w ramach współpracy wykonujemy bezpłatny audyt serwisu internetowego pod kątem SEO oraz stale monitorujemy i doradzamy w kwestii optymalizacji, dzięki której można osiągnąć czołowe wyniki wyszukiwania.