Zaloguj się:

Garnitury - gorace trendy na 2016 rokJak to się mówi, każdy mężczyzna powinien mieć w szafie chociaż jeden dobrze skrojony garnitur. Nie zaszkodzi, żeby był on także modny, więc sprawdź, co się nosi w tym sezonie.

Garnitur dla drwala

Inspiracje hipsterskimi trendami nie ominęły także tych bardziej eleganckich męskich ubrań. W 2016 roku królują klasyczne kroje przełamane odważnymi akcentami: czy to w zakresie dodatków, kolorów czy wzorów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza przełamywanie klasycznych garniturów wzorzystymi kamizelkami – to zdecydowanie gorący hit tego roku!

Odważ się na kolor

Jak widzimy, producent garniturów Malibu w tym sezonie postawił na zdecydowane połączenia kolorystyczne. Nawet zestawienie granatu z czerwienią nie jest zbyt odważne! Sporo nacisk także kładzie się na mniej oczywiste kolory w przypadku jednobarwnych zestawów – zwłaszcza bordo pojawia się często w propozycjach producentów.

Powrót kraty, czyli witamy w Szkocji

Wśród propozycji triumfy święcą także garnitury inspirowane kratą i szkockim tartanem. Jeśli tylko masz odwagę, warto zadbać o to, by chociaż jeden taki garnitur znalazł się w twojej szafie. Jeśli chodzi o kolor, królują zdecydowanie czerwone i zielone kraty.

Elegancja przełamana dodatkami

Retro dodatki, szelki w kontrastowych kolorach albo ciężkie, grubo ciosane spinki do mankietów – to zdecydowanie hot trendy tego sezonu. Generalnie garnitury warto łączyć ze wszystkim, co wywoływać będzie kontrastowe efekty i nadawać im indywidualny i niebanalny charakter.