Zaloguj się:

THERMANO - izolacja budowlana godna XXI wiekuPrzygotuj się na rewolucję w budownictwie i pożegnaj wełnę i styropian. Najwyższy czas poznać THERMANO, czyli sztywną piankę poliuretanową o wyjątkowej efektywności energetycznej.

Nowoczesne rozwiązanie, realne oszczędności

Płyty poliuretanowe THERMANO to nowoczesne rozwiązanie izolacyjne, które sprawdza się zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i przemysłowym. Dlaczego jest tak niezwykle i szturmem zdobywa rynek budowlany? Przede wszystkim ze względu na oszczędności, które jest w stanie wygenerować. THERMANO to oszczędność nawet 40 proc. energii w porównaniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami!

THERMANO – poznaj następcę wełny i styropianu

Pianka THERMANO to termoizolator, który jest nie tylko oszczędny, charakteryzuje się także wysokim bezpieczeństwem stosowania i łatwością aplikacji. Jest nie tylko trwały, ale również niezapalny – a przy tym w pełni ekologiczny.

Dodatkowo pianka poliuratanowa THERMANO charakteryzuje się wyjątkowo niską nasiąkliwością, czyli jest odporna na wnikanie wilgoci. Oznacza to, że wilgoć nie przedostaje się do pomieszczeń, a my unikamy powstawania szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów.

Ile to kosztuje?

W zależności od właściwości płyt i zamawianej przez nas ilości za metr kwadratowy zapłacimy od około 30 do ponad 80 złotych brutto.