Zaloguj się:

Szybko i w dobrej cenie - zalety drukarni internetowychWspółcześnie żyjemy w ciągłym biegu – zależy nam na oszczędności czasu i pieniędzy. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. W pracy nierzadko stajemy przed zadaniem wykonania materiałów reklamowych, wizytówek – istotne jest dla nas, aby jak najszybciej zaprojektowane i wydrukowane materiały znalazły się na naszych biurkach. Czy możliwe jest skrócenie czasu druku? Tak!

Tak było kiedyś - a tak jest dziś!

Pierwotnie ulotki czy inne materiały tworzone były przez grafików, wysyłane w odpowiednich formatach do drukarni i odbierane przez klienta. Dzisiaj proces ten można znacznie skrócić: gotowy, przygotowany do druku plik wysyłamy drogą elektroniczną do drukarni wraz z naszymi uwagami. Drukarnie dają do wyboru liczne opcje dotyczące grubości i faktury papieru, jego rozmiarów, lakierowania czy foliowania.

Możemy również wybierać pomiędzy kilkoma opcjami wykonania zlecenia – w przypadku większości topowych drukarni zamówienia tworzone są tego samego dnia i wysyłane lub też są możliwe do odbioru w godzinach popołudniowych.

Jakie możliwości daje drukarnia internetowa?

Poza klasycznymi materiałami reklamowymi czy wizytówkami drukarnia internetowa może wykonać dla nas torby reklamowe, plecaki z nadrukami, płótna canvas, pieczątki, bilety i wiele innych.