Zaloguj się:

Trendy wiosna-lato 2016: szesc must-have w twojej szafieNie wiesz, co będzie modne w sezonie wiosenno-letnim? Sprawdź sześć wyjątkowych trendów, które będą królować w nadchodzących miesiącach.

1. Bluzka z odkrytymi ramionami


Słońce wyszło, więc czas najwyższy pokazać trochę ciała. Delikatne i swobodne bluzki z odkrytymi ramionami to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu, więc nie może ich zabraknąć w twojej szafie. Stawiaj na raczej luźny krój i pamiętaj – wciąż modny jest melanż!

2. Kokardy i falbanki


Kokardy i falbany będą zdecydowanie HOT w najbliższych miesiącach – czy to na bluzkach, czy sukienkach. Zdecydowanie warto postawić na odrobinę romantyzmu w szafie.

3. Bieliźniana sukienka


Na wybiegach zdecydowanie królowały sukienki w bieliźnianym stylu. Ale bynajmniej nie zwiastowały wszechobecnej niewinności i zwiewności. Projektanci wyjątkowo często zestawiali je z ostrymi barwami – zwłaszcza różem! – oraz ze skórą: zarówno naturalną, jak i ekologiczną.


4. Odważne wcięcia na plaży


Na plażach królować będą mocne wcięcia, tropikalne wzory i odważne barwy. Zdecydowanie zapowiada się sezon, w którym stroje kąpielowe będą zaskakiwać i szokować. Lepiej przygotuj się na asymetrię i przeproś z jednoczęściowymi monokini! A potem rusz śmiało na podbój plaży!


5. Wiązany top wraca do łask


Koniec z cropami zakończonymi frędzlami, czas na wielki powrót wiązanych topów. A jeśli jeszcze na dodatek będą z jeansu? Tym lepiej!

6. Nieśmiertelna ramoneska


Wiosna-lato 2016 to także triumfalny powrót ramonesek. Tę czarną skórę o charakterystycznym kroju zestawiać będziemy z bardziej romantycznymi elementami stroju: bieliźnianymi i koronkowymi sukienkami oraz wszechobecnymi falbanami.